Wakacje z pingpongiem w Głosce

W dniu 19 czerwca w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Zakończenia Roku Szkolnego. W zawodach uczestniczyło 22 młodych adeptów plastikowej piłeczki i wychowanków szkółki piłkarskiej trenera Bartłomieja Wlaźlaka.

Wyniki sportowe turnieju:

1.Dawid Staniowski
2.Karolina Szubert
3.Wiktor Przelicki
4.Szymon Przelicki
5.Ananda Jezierska
6.Sebastian Jezierski 
 
Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn ufundował 3 puchary dla najlepszych zawodników, które w zastępstwie wręczył radny i sołtys Głoski, Pan Kazimierz Wielgus.Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali torby ze słodyczami zasponsorowane przez Firmy: SCHUMACHER PACKAGING  z Krępic, TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic, BLEK  Paweł Jacykowski z Białkowa oraz TOMRER Daniel Dopierała z Miękini  Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach i napojach ufundowanych przez Piekarnię Paweł Wiśniewski ze Ścinawy i lodach z automatu przekazanego przez Firmę SODA Plus COOK Pro z Krępic.
Sponsorami głównymi zawodów była  FUNDACJA KGHM Polska Miedź w ramach projektu pn. "MIEDZIOWE PING PONGI 2019" , Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. , sponsorzy zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019" .