Ustanowienie Rekordu Świata w WFie Online – Livestreaming

Myślę, że jest to dobry projekt dla współpracujących z nami nauczycieli i trenerów, którzy mają teraz dużo czasu wolnego i powinni dawać zadania swoim uczniom. Wysyłamy  do Was tę informację z prośbą o udział i ewentualne upowszechnienie. Może wyjdzie z tego większa, ale i przy tym dobra sprawa.

 

Autor jest członkiem Komisji Sportu Wiejskiego przy PKOl.

Dnia 14 kwietnia 2020 17:59 Jakub Kalinowski <j.kalinowski@v4sport.eu> napisał(a):

Dzień dobry,

mam nadzieję, że mieliście Państwo udane Święta i że koronawirus i wszystko co z nim związane omija Was szerokim łukiem.

 

Piszę tego maila, bowiem chciałbym zainteresować Was międzynarodowym przedsięwzięciem, którego jako Fundacja V4SPORT jesteśmy twórcą i głównym organizatorem – czyli ustanowienie Rekordu Świata w WFie online.

Całość realizujemy w porozumieniu z dwiema globalnymi organizacjami – International Sport and Culture Association i Active Healthy Kids Global Alliance.

Nie sam rekord jest tutaj najważniejszy, ale bardziej potrzeba rozmawianiu o aktywności fizycznej w tych trudnych czasach i wskazywania m.in. na pomysły na to jak można efektywnie ćwiczyć nie wychodząc z domów.

Zależy nam na tym, aby w tej wyjątkowej lekcji WF wzięło udział jak najwięcej osób z jak największej liczby krajów – ze względu na różnice czasowe – od środkowych Stanów Zjednoczonych i Am płd. po Azję. No i oczywiście zależy nam na jak największej reprezentacji z Polski.

Uwaga, lekcję WF poprowadzi po angielsku Pani – nauczycielka WFu z podwarszawskiej szkoły w Józefosławiu.

 

W związku z powyższym, mam ogromną prośbę o pomoc w przekazywaniu i udostępnianiu tej informacji jak tylko możecie – można to zrobić poprzez swoje prywatne jak i należące do organizacji profile na facebook’u.

 

(…) Przesyłam link do wydarzenia – do udostępnienia na swoim/organizacyjnym facebooku:

https://www.facebook.com/events/1080597062310488/

Dzięki temu do posta wczyta się oryginalna grafika wydarzenia, a użytkownikom będzie łatwiej bezpośrednio kliknąć, że „wezmą udział” lub „są zainteresowani”.

Po wczytaniu grafiki link można usunąć z posta lub zostawić (wg uznania), a do wpisu dodać własną treść – przykład poniżej:

W środę 22 kwietnia o godz. 14:30 naszego czasu, (proszę wpisać nazwę swojej organizacji) i @V4Sport.Fundacja zapraszają na największą lekcję WF-u on-line w historii. Dołącz do wydarzenia i weź udział w ustanawianiu rekordu świata! Zajęcia potrwają około 40 minut i są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

#ZostańwDomu #NieSiedźwDomu!

Jeśli podzielasz tę wizję na sport lub chcesz się podzielić swoją dołącz do społeczności @Vision4Sport.community.

Po wpisaniu @V4Sport.Fundacja i @Vision4Sport.community oznaczenia profili powinny się pojawić automatycznie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Z pozdrowieniami.

Jakub Kalinowski