Pingpongowy Dzień Dziecka

W dniu 03 czerwca w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka. W zawodach uczestniczyło 32 młodych adeptów plastikowej piłeczki i wychowanków szkółki piłkarskiej trenera Bartłomieja Wlaźlaka.

Wyniki sportowe turnieju:

1. Trybała Szymon
2. Bryła Bartosz 
3. Staniowski Stanisław 
4. Staniowski Dawid 
5. Ostoja - Solecki Jakub
6. Żuraw Kacper 
 
Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn. ufundował 3 puchary dla najlepszych zawodników, które w zastępstwie wręczył radny i sołtys Głoski, Pan Kazimierz Wielgus.Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali torby ze słodyczami zasponsorowane przez Firmy: VERPA FOLIE z Krępic, SCHUMACHER PACKAGING  z Krępic, TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic, Sebastian Serwin SESKO z  Lubiatowa, BLEK  Paweł Jacykowski z Białkowa, CZYSTOPOLE Sp.z.o.o. z Miękini, LEG TUR I Krzysztof Turkiewicz z Białkowa. Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach i napojach ufundowanych przez Piekarnię Paweł Wiśniewski ze Ścinawy, lodach przekazanych przez Firmę NORDIS z Wróblowic oraz pizzy  zakupionej przez Pana Bolesława Babika ze Źródeł.
Sponsorami głównymi zawodów była FUNDACJA KGHM Polska Miedź w ramach projektu pn. "MIEDZIOWE PING PONGI 2019" , Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.  i POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA  Sp.z.o.o. , sponsorzy zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PIN PONG z GAZEM 2019" oraz Firma ROEBEN Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej.