Pingpongowe wakacje w Głosce czas zacząć

Pingpongowe wakacje w Głosce czas zacząć

W dniu 22 czerwca 2018 r. w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Zakończenia Roku Szkolnego i Początku Wakacji.  W zawodach uczestniczyło 19 młodych adeptów plastikowej piłeczki.

Wyniki sportowe Turnieju:

 1. Limonov Anton
  2. Kotyl Wojciech
  3. Grzębka Mikołaj
  4. Matkowski Jakub
  5. Goleński Adam
  6. Wojtyła Norbert

Wszyscy uczestnicy otrzymali  paczki  ze  słodyczami ufundowane przez Firmę SCHUMACHER PACKAGING z Krępic oraz LGD ODRA .  Wójt Gminy Miękinia ufundował 3 Puchary dla najlepszych zawodników, zaś sponsor techniczny  naszego klubu, Firma AGA SPORT z Gliwic przeznaczyła 3 torby sportowe dla zwyciężców.  Nagrody sprzętowe dla zwycięzców Turnieju oraz poczęstunek grillowy dla wszystkich uczestników ufundowały Firmy:Sebastian Serwin SESKO Lubiatów, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa,  FUNDACJA KGHM Polska Miedź . Po  Turnieju na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka – lody z truskawkami, fundatorem których była Firma NORDIS z Wróblowic. Sponsorem Głównym Turnieju była Firma GAZ-SYSTEM  S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest sponsorem zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. „Ping pong z Gazem 2018”.