Ping Pongowa Jesień w Głosce

Ping Pongowa Jesień w Głosce 

W dniu 12 października 2018 r. w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się Jesienny Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka .  W zawodach uczestniczyło 22 młodych adeptów plastikowej piłeczki.

Wyniki sportowe Turnieju:

 1. Szymon Trybała
  2. Kacper Tomczyk
  3. Jakub Ostoja-Solecki
  4. Bartosz Bryła
  5. Karolina Szubert
  6. Dawid Staniowski
  7. Stanisław Staniowski
  8. Adam Garkuszenko
  9. Julia Trybała
  10. Marcelina Jezierska
  11. Przelicki Wiktor
  12. Furmanek Karolina
  13. Dopierała  Filip
  14. Furmanek Michał
  Wszyscy uczestnicy otrzymali  paczki  ze  słodyczami ufundowane przez Firmę SCHUMACHER PACKAGING z Krępic oraz TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic. Wójt Gminy Miękinia ufundował 3 Puchary dla najlepszych zawodników, zaś  nagrody w postaci sprzętu sportowego dla najlepszych   uczestników ufundowały Firmy: Sebastian Serwin SESKO Lubiatów, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa,  FUNDACJA KGHM Polska Miedź . Po  Turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała  miła niespodzianka – pieczone na ognisku ziemniaki; fundatorem poczęstunku była Kraina Łęgów Odrzańskich w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE oraz Piekarnia Grzyb Małgorzata z Głoski i Petruś Piotr z Księginic . Sponsorem Głównym Turnieju była Firma GAZ-SYSTEM  S.A. –
  Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest sponsorem zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. „Ping pong z Gazem 2018”.