Parafiada w Głosce

W dniu 14 sierpnia 2018 r. w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji dorocznego  Odpustu Parafialnego -Święta Wniebowzięcia NMP w Głosce-Głogach .  W zawodach uczestniczyło 22 młodych adeptów plastikowej piłeczki.

Wyniki sportowe Turnieju:

  1. Szymon Trybała
  2. Kacper Tomczyk
  3. Kacper Źuraw
  4. Jakub Ostoja-Solecki
  5. Bartosz Bryła
  6. Adam Garkuszenko

7..Stanisław Staniowski

  1. Wiktor Przelicki

10.Dawid Staniowski

11.Franciszek Kaczyński

12.Igor Barzał

Wszyscy uczestnicy otrzymali  paczki  ze  słodyczami ufundowane przez Firmę SCHUMACHER PACKAGING z Krępic  oraz TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic. Wójt Gminy Miękinia ufundował 3 Puchary dla najlepszych zawodników.Nagrody  rzeczowe dla zwycięzców Turnieju oraz słodycze i lody dla wszystkich uczestników ufundowały Firmy:Sebastian Serwin SESKO Lubiatów, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa,  FUNDACJA KGHM Polska Miedź, WINNICE Jaworek z Miękini  oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności w ramach projektu DZIAŁAJ LOKALNIE. Po  Turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekał poczęstunek grillowy (kiełbaski i kaszanka z rożna oraz napoje, fundatorem których była Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce – sponsor projektu „Nadodrzańskie Ping Pongi” . Sponsorem Głównym Turnieju była Firma GAZ-SYSTEM  S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest sponsorem zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. „Ping pong z Gazem 2018”.