Ośrodek Szkoleniowo-sportowy LZS "Jagna"

Hala sportowa i siłownia pozwalają na miejscu przeprowadzać treningi.

Dowiedz się wiecej

eliminacje strefy III w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn – komunikat organizacyjny

eliminacje strefy III w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat organizacyjny

Ping Pongowa Jesień w Głosce

Ping Pongowa Jesień w Głosce 

W dniu 12 października 2018 r. w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się Jesienny Turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka .  W zawodach uczestniczyło 22 młodych adeptów plastikowej piłeczki.

Wyniki sportowe Turnieju:

  1. Szymon Trybała
    2. Kacper Tomczyk
    3. Jakub Ostoja-Solecki
    4. Bartosz Bryła
    5. Karolina Szubert
    6. Dawid Staniowski
    7. Stanisław Staniowski
    8. Adam Garkuszenko
    9. Julia Trybała
    10. Marcelina Jezierska
    11. Przelicki Wiktor
    12. Furmanek Karolina
    13. Dopierała  Filip
    14. Furmanek Michał
    Wszyscy uczestnicy otrzymali  paczki  ze  słodyczami ufundowane przez Firmę SCHUMACHER PACKAGING z Krępic oraz TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic. Wójt Gminy Miękinia ufundował 3 Puchary dla najlepszych zawodników, zaś  nagrody w postaci sprzętu sportowego dla najlepszych   uczestników ufundowały Firmy: Sebastian Serwin SESKO Lubiatów, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa,  FUNDACJA KGHM Polska Miedź . Po  Turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała  miła niespodzianka – pieczone na ognisku ziemniaki; fundatorem poczęstunku była Kraina Łęgów Odrzańskich w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE oraz Piekarnia Grzyb Małgorzata z Głoski i Petruś Piotr z Księginic . Sponsorem Głównym Turnieju była Firma GAZ-SYSTEM  S.A. –
    Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest sponsorem zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. „Ping pong z Gazem 2018”.

Mistrzostwa strefy I w halowej piłce nożnej dzieci do lat 15

Mistrzostwa strefy I w halowej piłce nożnej dzieci do lat 15

zobacz komunikat organizacyjny

Uwaga ! Dolnośląski Finał Piłki Halowej Dzieci do lat 15

Informujemy, że dolnośląski finał halowej piłki nożnej dzieci do lat 15 odbędzie się w dniu 1 grudnia (sobota) w Chocianowie (powiat polkowicki). Jednocześnie informujemy ,że w kalendarium podane zostały złe roczniki. Obowiązuje rocznik 2005-2003. Wkrótce zamieścimy szczegółowy komunikat organizacyjny.

Dolnośląski finał warcab stupolowych – komunikat organizacyjny- uwaga zmiana miejsca

Dolnośląski finał warcab stupolowych – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat organizacyjny

Mistrzostwa strefy legnickiej w warcabach stupolowych

Informujemy , że mistrzostwa strefy legnickiej (III – IV ) w warcabach stupolowych odbędą się w dniu 20.10.2018 roku w Ciechowie( gmina Środa Śląska). Początek zawodów godzina 10.00. Przyjazd ekip do godziny 9.30. Pozostałe jak w regulaminie XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS , Mieszkańców Wsi i Miast.

ZAPRASZAMY

Mistrzostwa strefy wałbrzyskiej (V – VI) w warcabach stupolowych – wyniki końcowe

Mistrzostwa strefy wałbrzyskiej (V – VI) w warcabach stupolowych – wyniki końcowe

zobacz komunikat końcowy

Mistrzostwa strefy wrocławskiej w warcabach stupolowych – wyniki końcowe

Mistrzostwa strefy wrocławskiej w warcabach stupolowych – wyniki końcowe

zobacz komunikat końcowy

Mistrzostwa strefy V w piłce siatkowej kobiet

I N F O R M A C J A

 

Niniejszym informuje, że eliminacje strefy 5  w piłce siatkowej kobiet odbędą się 27 października 2018 roku w hali sportowej w Ścinawce Średniej o godzinie 10,00.

Przyjazd ekip do godziny 9,30, odprawa techniczna  o godzinie  9,45.

W zawodach uczestniczą reprezentacje drużyn  LZS reprezentujące  Powiat Kłodzko i Ząbkowice.

Szczegółowy regulamin na stronie DZ LZS w ogólnym regulaminie igrzysk dolnośląskich.

Zgłoszenia wstępne do 26 października Tel. 695 707 593 ( Szydełko K.)

eliminacje strefy VI w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn

Informujemy , że eliminacje strefy VI  w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn odbędą się w dniu 10 listopada 2018 roku w hali sportowej w Witoszowie. Początek spotkań o godzinie 9.30, przyjazd ekip do godziny 9.00. W zawodach startują reprezentacje powiatów : wałbrzyskiego, dzierżoniowskiego, świdnickiego. Pozostałe sprawy jak w regulaminie ogólnym igrzysk dolnośląskich.