Ośrodek Szkoleniowo-sportowy LZS "Jagna"

Hala sportowa i siłownia pozwalają na miejscu przeprowadzać treningi.

Dowiedz się wiecej

Ubezpieczenie klubów sportowych na 2021 rok

informacja ogólna o ubezpieczeniu 2021

deklaracja do ubezpieczenia LZS (NNW i OC ) na 2021

Lista imienna mniej niż 35 osób_ubezpieczenie LZS na 2021

NNW_Informacja o zakresie polisa 1036316625 na 2021 rok

OC Zakres polisa K09172323 2021

LZS statystyka str 1

LZS statystyka str 2

Instrukcja postępowania a w zakresie wypełnienia druku zgłoszenia szkody i likwidacji szkody z polisy 1036316625

 

Druk zgłoszenia bez oświadczeń 2021

Druk zgłoszenia szkody 2021 rok

RODO pełnoletni

RODO małoletni

mistrzostwa strefy legnickiej w piłce halowej dzieci do lat 14 – komunikat organizacyjny

mistrzostwa strefy legnickiej w piłce halowej dzieci do lat 14 – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat

Mistrzostwa strefy III w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn – komunikat organizacyjny

Mistrzostwa strefy III w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat

Święto Pieczonego Ziemniaka na Pingpongowo

Święto Pieczonego Ziemniaka na Pingpongowo

W dniu 14 października 2021 r.w Sali Sportowej Głosce odbył się szósty z kolei Turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Tym razem przy doskonałej frekwencji spowodowanej zapewne obchodami Dnia Nauczyciela , 48  bardzo młodych adeptów plastikowej piłeczki ze szkółek tenisowych w Lutyni, Miękini, Pisarzowic i Głoski z terenu Gminy Miękinia oraz trzech klubów z Dolnego Śląska – z AZS UE Wrocław, LKS LIDER Milicz i MKS WOLAVIA Wołów – zawitało do  gościnnej Głoski, ażeby uczcić Jesienne Święto Pieczonego Ziemniaka na Pingpongowo. Sponsorem głównym turnieju był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, sponsor projektu PINGPONG z GAZEM 2021, Sponsor Główny Klubu, KGHM Polska Miedź w Lubinie PZTS w Warszawie, sponsor projektu PINGPONGOWE MARZENIA, Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina, sponsor projektu pn. MIEDZIOWE PINGPONGI 2021 oraz FUNDACJA LOTTO, Sponsor projektu SPORTOWE WAKACJE pn.”NADODRZAŃSKIE PINGPONGI 2021.  Piękne puchary dla najlepszych zawodników ufundował Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn, które w zastępstwie wręczał Radny Gminy Miękinia i Sołtys wsi Głoska, Pan Kazimierz Wielgus oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy w Miękini pan Roman GIL. Patronem turnieju były Firmy wspierające nasz Klub:  ROEBEN Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej, POWIAT ŚredzkiSCHUMACHER PACKAGING  oraz VERPA FOLIE z Krępic, ELDISY  Polska Sp.z.o.o. ze Środy Śląskiej, WAGO ELWAG Sp.z.o.o. z Wróblowic i Wrocławia,  AKS INVEST PIOTR SŁUGOCKI  z Wrocławia, SODA PLUSS z Krępic.Dzięki ich hojności wszystkie dzieci i młodzież uczestniczące w zawodach otrzymały paczki ze słodyczami.  Ponadto pomoc rzeczową w postaci napoi, ciastek, pizzy i lodów przekazali nasi stali darczyńcy : BLEK  Paweł Jacykowski z Białkowa,  Piekarnia Paweł Wiśniewski ze  Ścinawy,  Firma NORDIS z Wróblowic,  SESKO Serwin Sebastian z Lubiatowa,  IZOBET Michał Jarząbek z Wrocławia,SOGO Roman Jędrzejczyk z Wróblowic, LEG-TUR I z Białkowa VVAN Jan Grabowski z Krępic,AUTOMAX Jacek Sługocki z Głoski, ELEKTRO-TEAM Stanisław Cal z Księginic, Sklep Małgorzaty GRZYB z Głoski, Firma PPHU Jolanta Sługocka z Księginic ,Piekarnia Piotr Petruś z Księginic, PPHU ELJOT Ewa Jaworek z Miękini oraz nasz  niezawodny sponsor indywidualny Pan Jacek Misztoft. Owocową niespodziankę sprawiła dzieciom i młodzieży Pani Ewelina Karczewska , współwłaścicielka Firmy  „Maciejowy Sad” i Radna Gminy Miękinia, która przekazała dorodne, jesienne jabłka.Bardzo pięknie dziękujemy Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini, Pani Małgorzacie Sidorskiej-Sujeckiej za pomoc i życzliwe udostępnienie obiektów w Głosce.Wszyscy młodzi pasjonaci pingponga z niecierpliwością  czekają na siódmy z kolei turniej z okazji  Święta Niepodległości, tradycyjny Turniej Patriotyczny, który odbędzie się w dniu 10 listopada b.r.

Wyniki sportowe turnieju:

I. Kategoria dzieci w wieku 6 -10 lat

1. Patryk Dziadosz

2. Teresa Curyło

3. Basia Lusar

4. Mateusz Kmieciak

5-6. Michał Dopieralski

Grzegorz Pigas

7-8. Dominik Pietrzyk

Wojtek Turewicz

9. Tomek Jastrzębski

10. Miłosz Łoziński

II. Kategoria dzieci starszych 10-14 lat

1. Fabian Kapitan

2. Wiktor Przelicki

3. Filip Wolski

4. Kacper Szerer

5-8. Filip Szymczak

Grzegorz Staniowski

Gabriel Lewandowski

Miłosz Lusar

Mistrzostwa strefy wrocławskiej (VII-VIII ) w warcabach stupolowych – komunikat końcowy

Mistrzostwa strefy wrocławskiej (VII-VIII ) w warcabach stupolowych – komunikat końcowy

zobacz komunikat końcowy

Mistrzostwa strefy legnickiej (III-IV) w warcabach stupolowych – komunikat końcowy

Mistrzostwa strefy legnickiej (III-IV) w warcabach stupolowych – komunikat końcowy

zobacz komunikat

Finał Dolnośląski w Warcabach Stupolowych – komunikat organizacyjny

Finał Dolnośląski w Warcabach Stupolowych – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat organizacyjny

Mistrzostwa strefy wałbrzyskiej (V-VI) w warcabach stupolowych – komunikat końcowy

Mistrzostwa strefy wałbrzyskiej (V-VI) w warcabach stupolowych – komunikat końcowy

zobacz komunikat końcowy

        

Mistrzostwa strefy IV w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn – komunikat organizacyjny

Mistrzostwa strefy IV w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat

Mistrzostwa strefy I w piłce siatkowej mężczyzn – komunikat organizacyjny

Mistrzostwa strefy I w piłce siatkowej mężczyzn – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat

Mistrzostwa strefy I w piłce siatkowej kobiet – komunikat organizacyjny

Mistrzostwa strefy I w piłce siatkowej kobiet – komunikat organizacyjny

zobacz komunikat